ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Хочу додому до сестрички. 2

29900 грн

Три роки тому на світ з’явилася Вероніка. Пологи були передчасними, через асфіксію плоду майбутній мамі зробили кесареве. Дівчинку рятували в реанімації, у неї з’явилася жовтуха, Вероніці терміново переливали кров. Це спричинило незворотні зміни в ЦНС крихітки – у неї діагностували синдром рухових порушень, а пізніше – ДЦП.

До 3 років Ніка не тримала голівку, не переверталася, не сиділа, не повзала і не ходила. Батьки дівчинки вчасно розпочали працювати над відновленням фізичного стану донечки, адже всі її рефлекси збережені, а це означає, що рухові вміння крихітки можна коригувати і навчати її всього, що решта її однолітків уже давно вміє.Завдяки курсам лікування, які сумлінно проходить дівчинка, вона вже краще утримує голівку, починає усвідомлювати різні звуки і лепетати. Вероніка дуже старається на заняттях, вона наполеглива, сильна і радісна – майже завжди посміхається. А ще після останнього візиту в реабілітаційний центр вона почала говорити «да»! Дівчинка дуже багато часу проводить у лікарнях, а вдома її чекає старша сестричка.

Лікарі, які займалися з Нікою, в один голос стверджують, що у її стані безсумнівно є позитивна динаміка, а це означає, що лікування іде їй на користь. Тому ми розпочинаємо наступний етап збору коштів для Вероніки і хочемо допомогти їй пройти курс реабілітації в центрі «Пріоритет». Підтримайте нас знову!

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Вероніці. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Підтримати Вероничку можна також на платформі УББ

Відгуки батьків та інформацію про єтапи лікування можно подивитися тут

Свидетельство

Заключение

Заключение

Счет

ФИО:Галицька Вероніка Сергіївна, 25.07.2015 р.
Город:Коростень, Житомирська обл.
Диагноз:ДЦП, гіперкінетична форма зі стійкими важкими руховими трофічними порушеннями, затримка мовленнєвого розвитку

Нужно собрать: 29900грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ