ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Допоможіть Златовласці. 3

38 000 грн

Ця красуня із золотавим волоссям має дуже складне дитинство. Дівчинка народилася напівмертвою, вона не дихала, лише її серденько відчайдушно билося, показуючи, наскільки сильно хоче жити. Народившись, у Злати сталося гiпоксично-iшемiчне ураження ЦНС, набряк головного мозку та крововилив у мозок. Так, практично живучи в лікарнях, пройшов перший рік життя крихітки.

Пізніше до всіх діагнозів додалися ще декілька, не менш серйозних: ДЦП, спастичний тетрапарез, симптоматична епiлепсiя, псевдобульбарний синдром і затримка психомоторного розвитку. Злату негайно почали лікувати: ЛФК, масажі, психокорекція, різні терапії. Час ішов, дівчинка росла, проте закріплювати результати лікування дівчинці не вдавалося: Злата дуже часто хворіла на застуду, а тому часто відвідувати реабілітаційні центри не виходило.А згодом сталося те, що підкосило остаточно: мама Злати захворіла на онкологію. Поки жінка проходила хіміотерапії, Злата займалася з фахівцями в реабілітаційному центрі, і сьогодні вона може розповісти про нові досягнення: Злата намагається відтворювати різні звуки, які вона чула на заняттях, вона вже грається з різними за формою та текстурою предметами, вчиться їх розрізняти, прислуховується до різних звуків та запахів. Злата загалом стала більш уважною, вона вже фокусує погляд і утримує голівку, намагається втримати в ручках невеликі предмети.

Злата – чудова дівчинка, яка дуже потребує нашої підтримки. Ми можемо знову допомогти їй і відправити на новий курс реабілітації. Їй це так потрібно!

Допомогали Златочці  також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Златі. Переглянути попередній проект Ви може за посиланням.

Відгуки батьків та інформацію про попередні етапи лікування можно подивитися тут

Свидетельство

Выписка

Счет

ПІБ: Шулигіна Злата Олексіївна, 17.10.2014 р.

Місто: Боярка, Київська обл.

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, симптоматична мультифокальна епiлепсiя, iнфантильнi спазми, псевдобульбарний синдром, затримка психомоторного розвитку

Потрiбно зiбрати 38000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ