ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Допоможіть наздогнати втрачений час. 6

35 000 грн

Народження Назара було важким через пуповину, яка тричі обвила шию малюка і не дала з’явитися на світ. Наслідками таких пологів став апарат ШВЛ: хлопчик не міг самостійно дихати. Довгих 11 днів лікарі боролися за його життя, 11 днів сам Назар хапався за життя і все ж вижив! Коли стан хлопчика дозволяв йому разом із мамою відправитися додому, їх відразу виписали з лікарні. Проте вдома все не було, як у казці. Його боротьба продовжилася.

Назарчик був дуже слабким, не хотів їсти, не тримав голівку, не міг сидіти, повзати, говорити і ходити. А коли йому виповнився рік, лікарі приголомшили: у хлопчика ДЦП і затримка розвитку. Цілий рік хлопчик не отримував належного лікування, цілий рік батьки жили ілюзією, що ось-ось все стане на свої місця, а час плинув.

Усе, що відбувається зараз, можна описати одним висловом: наздогнати втрачений час. За плечима Назар лікування в Україні і за кордоном, десятки курсів реабілітацій, а все для того, аби Назар зміг наздогнати своїх однолітків.

Зараз Назарові 5 років. Хлопчик уже може стояти 10 секунд на четвереньках, віджиматися на руках, лежачи на животі. У хлопчика ще є неконтрольовані рефлекси, які не дають можливості йому спокійно лежати, перевертатися і повзати, але над цим потрібно працювати. На наступних курсах реабілітації та заняттях вдома цей стан можна покращити. Головне – не зупинятися і не опускати руки на півдорозі.

Зараз Назарові знову потрібна наша матеріальна підтримка, аби найближчим часом знову потрапити на реабілітацію в спеціалізований центр. Допоможіть нам!

Підтримували Назара  також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію ро попередні етапи лікування можно подивитися тут

 

 

 

 

 

 

Свидетельство

Выписка

Счет

ім’я: Думанський Назар Андрійович, 14.05.2015 р.
Місто: с. Долиняни, Чернівецька обл.
Діагноз: ДЦП, дискінетична форма, затримка психо-мовного розвитку

Потрібно зібрати: 35 000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ