ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Допоможіть Іринці обійняти тата! 4

24000 грн

Важко пережити зраду рідної людини. Тим паче, коли ти не в змозі постояти за себе… Маленька Іринка зараз живе у новій родині, яка її дуже любить і піклується про неї, у неї є два прийомні братики. А біологічна мати покинула дівчинку, коли їй був всього тиждень. Жінка залишила донечку в приміщення стоматологічної клініки і просто пішла геть.

Коли нові батьки вдочерили Іринку, вони ще не знали, що з донечкою щось не так. Лише коли дівчинці виповнився рік, батьки почали помічати затримку рухового розвитку. Обстеження показало недорозвинення лівої півкулі мозку, і, як наслідок, недостатня рухливість правої ручки і ніжки, а також вкорочення лівої ніжки на 1,3 см.Проте ці діагнози ніяк не впливають на розумову діяльність Іринки: вона розумна, уважна і активна дівчинка. Зараз лише ходьба відрізняє її від решти діток: її права ніжка менш рухлива, ніж ліва. Проте наполеглива праця і постійне лікування поступово покращують ситуацію.

Після останніх курсів реабілітації права ручка та ніжка Іри стала більш рухливою, дівчинка почала частіше застосовувати праву руку в повсякденному житті. Вона навчилася стрибати на правій нозі, тепер вона може стрибати з братиками на батуті. Зараз дівчинка більше катається на самокаті, а коли раптом падає, то робить це на руки і коліна і швидко піднімається, тепер вона не вдарятиметься головою під час падіння.

Ця дівчинка пережила так багато за своє життя… І ми дуже хочемо, аби вона була здоровою та щасливою. Тому ми знову збираємо кошти на новий курс лікування Іринки в центрі «Проіритет». Нехай мрія Іринки здійсниться, і вона скоріше зможе обійняти маму і тата!

Допомогали Іринці  також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про попередні етапи лікування можно подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Іринці. Переглянути попередні проекти Ви можете за посиланням.

Свидетельство

Выписка

Счет

ПІБ: Калугіна Ірина Ігорівна, 17.06.2014 р.

Місто: с. Кобижча, Чернігівська обл.

Діагноз: ВВР головного мозку, лівостороння шізенцефалія, правобічний спастичний геміпарез, вкорочення правої нижньої кінцівки, косоокість за рахунок правого ока

Потрiбно зiбрати 24 000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ