ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Допоможіть Іринці обійняти тата! 4

24000 грн

Важко пережити зраду рідної людини. Тим паче, коли ти не в змозі постояти за себе… Маленька Іринка зараз живе у новій родині, яка її дуже любить і піклується про неї, у неї є два прийомні братики. А біологічна мати покинула дівчинку, коли їй був всього тиждень. Жінка залишила донечку в приміщення стоматологічної клініки і просто пішла геть.

Коли нові батьки вдочерили Іринку, вони ще не знали, що з донечкою щось не так. Лише коли дівчинці виповнився рік, батьки почали помічати затримку рухового розвитку. Обстеження показало недорозвинення лівої півкулі мозку, і, як наслідок, недостатня рухливість правої ручки і ніжки, а також вкорочення лівої ніжки на 1,3 см.Проте ці діагнози ніяк не впливають на розумову діяльність Іринки: вона розумна, уважна і активна дівчинка. Зараз лише ходьба відрізняє її від решти діток: її права ніжка менш рухлива, ніж ліва. Проте наполеглива праця і постійне лікування поступово покращують ситуацію.

Після останніх курсів реабілітації права ручка та ніжка Іри стала більш рухливою, дівчинка почала частіше застосовувати праву руку в повсякденному житті. Вона навчилася стрибати на правій нозі, тепер вона може стрибати з братиками на батуті. Зараз дівчинка більше катається на самокаті, а коли раптом падає, то робить це на руки і коліна і швидко піднімається, тепер вона не вдарятиметься головою під час падіння.

Ця дівчинка пережила так багато за своє життя… І ми дуже хочемо, аби вона була здоровою та щасливою. Тому ми знову збираємо кошти на новий курс лікування Іринки в центрі «Проіритет». Нехай мрія Іринки здійсниться, і вона скоріше зможе обійняти маму і тата!

Допомогти Іринці можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Іринці. Переглянути попередні проекти Ви можете за посиланням.

Свидетельство

Выписка

Счет

ПІБ: Калугіна Ірина Ігорівна, 17.06.2014 р.

Місто: с. Кобижча, Чернігівська обл.

Діагноз: ВВР головного мозку, лівостороння шізенцефалія, правобічний спастичний геміпарез, вкорочення правої нижньої кінцівки, косоокість за рахунок правого ока

Потрiбно зiбрати 24 000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ