ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

До болю важке життя. 3

29800 грн

Дівчинка на фото – 6-річна Мілана. Вона разом із братиком народилася раніше поставленого терміну, тому додому дітей з мамою виписали не відразу, а лише через 3 місяці. Передчасне народження не могло не відобразитися на здоров’ї дітей, але більше всього постраждала Мілана. У неї ДЦП, спастичний тетрапарез, пошкодження ЦНС і затримка психомовленнєвого розвитку.

Дівчинка щодня вчиться робити елементарні речі, які, здавалося б, уміють всі від народження: ходити, розмовляти… Мілана дуже хоче бути здоровою, проте для цього самого лише бажання замало. Для цього потрібно регулярно проходити курси лікування, на які, на превеликий жаль, коштів у рідних дівчинки немає.Сім“я Петрових ледве зводить кінці з кінцями, не говорячи вже про реабілітації в спеціалізованих центрах. Із допомогою донорів УББ ми вже не раз збирали кошти для Мілани, і вона відвідувала лікувальні центри. Результати тішать: Мілана поводить себе набагато спокійніше, намагається вимовляти свої перші слова і потрохи самостійно сидіти. Це вселяє надію, що все буде добре!

Ми в це щиро віримо, тому розпочинаємо новий етап збору коштів на лікування для Мілани в центрі «Пріоритет». Підтримайте Міланку знову! Їй це дуже необхідно!

Допомогти Мілані можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Мілані. Переглянути попередні проекти Ви можете за посиланням.

Свидетельство

Выписка

Счет

ПІБ: Петрова Мілана Олександрівна, 06.08.2013 р.

Місто: Кривий Ріг

Діагноз: спастичний тетрапарез з вираженими руховими порушеннями в вигляді відсутності самостійного сидіння, ходи, ураження ЦНС, затримка психічного розвитку

Потрiбно зiбрати 29800 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ