ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

До болю важке життя. 2

28 800 грн

У родині Петрових виховують 3 дітей. Двійню – хлопчика і дівчинку – і старшого сина. Мілана – одна з двійнят, і лише вона має серйозні проблеми зі здоров’ям. У дівчинки ДЦП, спастичний тетрапарез, пошкодження ЦНС і затримка психомовленнєвого розвитку. Вона з братиком народилася передчасно, тому додому потрапила лише через 3 місяці після народження.

У цій родині дуже складна ситуація. Фінансовий стан батьків настільки виснажений, що коштів ледь вистачає на проживання, про лікування донечки годі й говорити. Складно і боляче, коли здоров’я твоєї дитини залежить від грошей. В такі моменти в багатьох опустилися б руки. Проте Петрові – не такі. Вони наполегливо крокують до своєї мети – покращити фізичний стан Мілани.Нещодавно завдяки вашій допомозі дівчинка відвідала центр «Пріоритет» у Києві, після чого у її поведінці і мовленні з’явилися позитивні зміни. А головне – в Мілани з’явився інтерес до їжі! Батьки дівчинки дуже радіють, адже лікування іде їй на користь.

Зараз Мілані 5 років, у нас ще є час, аби встигнути їй допомогти! Підтримайте нас знову! Ми хочемо зібрати кошти, аби ще раз відправити дівчинку на реабілітацію в центр “Проіритет”. Давайте трохи полегшимо це до болю важке життя!

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Мілані. Переглянути попередні проекти Ви можете за посиланням.

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про етапи лікування можно подивитися тут

ФИО: Петрова Мілана Олександрівна, 06.08.2013 р.

Город: Кривий Ріг

Диагноз: спастичний тетрапарез з вираженими руховими порушеннями в вигляді відсутності самостійного сидіння, ходи, ураження ЦНС, затримка психічного розвитку

Нужно собрать: 28 800 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ