ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Дитинство, де ти?

24000 грн

Деяким діткам судилося народитися відразу дорослими. Вони відразу мають виборювати собі право на життя, боротися за нього і щодня вступати в бій за своє здоров’я. Максимчик – саме такий. Хоча він ще зовсім маленький, але за свої 6 років пережив стільки, що і не кожен дорослий витримає.

Хлопчик народився передчасно – на 31 тижні вагітності, після народження йому відразу ж діагностували ДЦП. Мама виховує сина сама, адже її чоловік зник, щойно почувши про хворобу хлопчика. Жінка теж хворіє: у неї діабет 2-го ступеня, проте всі кошти та сили вона спрямовує на лікування Максима.Максим уже був на лікуванні в різних клініках, і після них стан хлопчика значно покращився, проте зараз жінка не має змоги оплачувати лікування сина. Ми розпочинаємо збір коштів для Максима в центрі «Пріоритет» і закликаємо вас підтримати хлопчика!

Допоможіть нам повернути дитинство Максима!

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Підтримати Максима можна також на платформі УББ

Свидетельство

Выписка

Счет

ФИО: Скрипачов Максим Андрійович, 08.07.2012 р.
Город:Краматорськ
Диагноз: ДЦП, симптоматична епілепсія, груба затримка всіх видів розвитку (5 рівень по GMFCS), часткова атрофія ДЗІ, диспластична кардіопатія, спастичний тетрапорез, контрактури стегон, 2-стороння соха valga

Нужно собрать: 24000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ