ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Дайте Михайлику шанс вижити. 4

35000 грн

Ще до свого народження у Михайлика діагностували ряд захворювань, які жахали майбутню маму: згладженість звивин мозку, лісенцифалія, гіпоплазія мозолистого тіла, спастичний тетрапарез і колобома обох очей. Після народження цей список збільшився: у хлопчика виявили ще й дизартрію і рухові порушення 5-го рівня.

Здавалося б, чи може бути ще важче? Згодом Михайлик захворів на вітрянку, і мама зрозуміла: може. У сина з’явилася симптоматична епілепсія. Де було взяти сил, аби пережити все це? Але батьки і близькі хлопчика знайшли їх і почали боротьбу.Зараз Михайлику 5 років, і завдяки невтомній праці та щоденним заняттям він уже може самостійно сидіти за столом, самостійно утримує різні предмети в руках і вимовляє букву «А». Загалом Мишко став більш уважним, запам’ятовує все, що йому кажуть лікарі, частіше дивиться в очі. За порадами лікарів, хлопчик інтенсивно вивчає казки «Ріпка», «Рукавичка», нові літери, які йому постійно показують батьки. Його ручки тепер повністю розгинаються, а тіло стало м’якшим, і найголовніше – сила та кількість епілептичних нападів значно зменшилася.

Все це – завдяки вам, дорогі донори! Адже саме ви допомагаєте Мишкові вже вкотре. І зараз ми просимо знову підтримати цього хлопчика і відправити його на новий курс лікування в київський центр «Пріоритет».

Підтримати Михайлика можна було також на платформі УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про етапи лікування можно подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Михайликові. Переглянути попередні проекти Ви можете за посиланням.

Свидетельство

Выписка

Счет

ФИО: Мельник Михаил Павлович, 09.07.2014 г.

Город: Казатин

Диагноз: ВПР ЦНС (деформация и сглаженность извилин, лиссэнцефалия), микроцефалия, гипоплазия мозолистого тела, спастический тетрапарез, задержка НПР, колобома обоих глаз, V уровень двигательных нарушений по системе GMFCS, псевдобульбарная дизартрия

Нужно собрать: 27000грн.

 

 

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ