ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Чуйна Юліана здолає рак!

38 000 грн

Юліана – молода дівчина, яка ще донедавна працювала, мріяла про свою власну сім’ю і діток, творила добро. Ще зовсім нещодавно вона сама допомагала людям, збирала необхідні речі для дитячих будинків Київській області. Але раптово Юліану спіткала хвороба. Пухлина…

У вересні минулого року ця добра та чуйна дівчина виявила в грудях досить велике утворення. “Пухлина”, – з жахом подумала Юліана. “Пухлина, – підтвердили всі обстеження, – злоякісна”. За останні 5 місяців дівчині довелося багато чого пройти: пошук лікарів, аналізи, обстеження і процедури. Далі була операція з видалення пухлини, а за нею нелегка реабілітація.

У Юліани є мама, рідні та друзі, які вже дуже допомогли, але навіть із їх підтримкою коштів на продовження і закінчення основних етапів лікування хвороби не вистачає. Зараз дівчина заступила на курс опромінення, але коштів на його продовження вже бракує. Після нього Юліану чекає тривала, багаторічна гормонотерапія і постійні обстеження.

Ми можемо допомогти цій добрій і розумній дівчині продовжувати жити і творити добро для інших людей! Вона дуже вдячна всім, хто підтримує і допомагає їй, і мріє повернути активний спосіб життя і продовжувати, як і раніше, любити світ і піклуватися про інших людей.

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Підтримати Юліану можна також на платформі УББ

Паспорт

Перелік та вартість послуг

Амбулаторна карта

Свідоцтво платника податків

ФИО:Мущак Юліана Володимірівна, 15.10.1988р.
Город:Овідіополь, Одеська обл.
Диагноз:Рак правої молочної залози (Високодиференційована муцинозна карцинома)

Нужно собрать: 38 000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ