ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Час іде проти мене! 2

190 000 грн

Ця історія про те, як на перший погляд незначний біль у попереку і невисока температура стали причиною відмови роботи ніг молодої Оксани, мами 4-річної донечки. Все почалося в лютому 2018 року. «Застуда», — подумала Оксана, коли відчула біль у спині, а на термометрі було трохи вище 37. Але зранку стало зрозуміло: це точно не застуда. Далі була лікарня, аналізи і консультації лікарів, і… оніміння в ногах. Проте ніхто не міг встановити причину такого стану жінки.
Лікарі районної лікарні вирішили, що потрібно робити пункцію, а далі — наступного ранку — в столичну лікарню. Проте Оксана вирішила не чекати ранку і поїхала в столицю негайно. Тоді вже жінка не могла самостійно ходити… Опинившись у Київській обласній лікарні, стан жінки був критичним, так вона потрапила в реанімацію. Там Оксана пробула тиждень, потім було неврологічне відділення, Інститут інфекційних захворювань ім. Громашевського, консультації різних лікарів, проте і тоді лікарі не могли визначити, чому жінка не може ходити.
Але завдяки вам, шановні донори, Оксана змогла відвідати реабілітаційний центр «Нодус», де їй нарешті встановили діагноз: наслідки гострого інфекційного енцифаломієліту з ураженням великого та спинного мозку. Оксана зараз пересувається в інвалідному візку, вона втрачає вагу, у неї не працює сечовий міхур. Лікарі зараз рекомендують використовувати технологію замісного функціонального ортезування нижніх кінцівок, вона дозволить Оксані вчитися заново ходити, а також є вірогідність відновити роботу сечового міхура.
Що таке технологію замісного функціонального ортезування нижніх кінцівок? По суті, це костюм — «зовнішній скелет», який має спеціальні кріплення для ніг і повторює біомеханку тіла людини. Його виготовляють в «Нодусі», там же і навчать ним користуватися. Вартість такого «костюму» — 190 тис. грн. Допоможіть нам знову! Оксана так хоче встати з інвалідного візка, взяти на руки донечку і разом із чоловіком просто прогулятися. Ми можемо виконати це бажання!

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Оксані. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Відгук Оксани можно подивитися тут

Допомогали Оксані також на УББ

Паспорт

Выписка

Счет

ПІБ: Оксана Шевченко Олександрівна, 22.10.1990 р
Місто: Українка, Київська обл.
Діагноз: наслідки гострого інфекційного енцефаломієліту з переважним вогнищевим ураженням семі овальних центрів великого мозку та спинного мозку у вигляді енцефалопатії та мієлопатії, що проявляється грубими руховими (парапарез) чутливими порушеннями, порушення функцій тазових органів та нейроортопедичними ускладненнями

Потрiбно зiбрати 190000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ