ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Це мій шанс! 4

39 000 грн

«Чомусь Максимчик досі не повзає і не старається говорити», – говорила стурбована мама лікарям. «Хлопчики розвиваються повільніше, не хвилюйтеся», – відповідали жінці. Проте час ішов, а Максим не розвивався так, як решта діток його віку. Тоді мама почала бити тривогу і зробила додаткові обстеження, результати яких вибили землю з-під ніг: її син хворіє на мікроцефалію і затримку розвитку…

Чому так сталося – важко сказати. Інтелект Максима повністю збережено, а от у фізичному розвиткові є певні особливості. Більше того, якщо із хлопчиком займатися, він зможе бути самостійним та радіти життю. Зараз Максим інтенсивно займається в реабілітаційних центрах – у його віці це найбільш ефективно.Після останнього такого курсу хлопчик дивує рідних і знайомих: він уже може самостійно сидіти, повзати, вставати на ніжки і навіть ходити біля опори! Він цікавиться усім навколо, він дуже допитливий та розумний малюк.

Нова реабілітація для Максима – це його шанс на швидше одужання. Підтримайте нас знову! Подаруйте хлопчику цей заповітний шанс!

Допомогти Максимові можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про попередні етапи лікування можно подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Максимові. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Свидетельство

Выписка

Счет

ПІБ: Сухолітко Максим Віталійович, 30.12.2016 р.

Місто: Київ

Діагноз: мікроцефалія, затримка психо-мовленнєвого та статокінетичного розвитку

Потрiбно зiбрати 39000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ