ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Близнюки хочуть ходити! 3

51 000 грн

 

Глибоко недоношені близнюки Михайлик і Діана після появи на світ відразу потрапили до реанімації. Упродовж двох місяців малюків виходжували і боролися за їх життя, і, на щастя, братик і сестричка невдовзі відправилися додому. Як би батькам хотілося, щоб їх діти були здоровими! Проте їх та діток чекало велике випробування, із яким вони борються і донині.

Не минуло і трьох місяців, як Михайлик і Діана знову потрапили до лікарні з високою температурою. На жаль, діагноз не було встановлено, і дітей відправили в столичний «ОХМАТДИТ», де їм діагностували «первинний (вроджений) імунодефіцит і розлади м’язового тонусу».

Будучи вже вдома батьки почали помічати, що близнюки розвиваються повільніше, ніж інші дітки. Вони вчасно не почали повзати, не намагалися самостійно сидіти і навіть не розуміли звернену мову. Проте після нового обстеження лікарям вдалося встановити причину: у дітей тетрапарез і затримка психо-мовленнєвого розвитку. А це означало початок довгого і постійного лікування.

Після багатьох курсів лікування у близнюків уже є результати: завдяки масажам у дітей знизився м’язовий тонус, вони стали більш рухливими, вони зараз впевненіше сидять. Діана вже бігає! В Михайлика з’явилася опора на ніжки, з’явилися нові звуки і склади. Це чудові досягнення!

Проте зупинятися зараз не можна, лікарі вже чекають близнюків на новий курс реабілітації, проте фінансовий стан родини не дозволяє оплатити його самостійно. Тому ми знову просимо всіх добрих людей: підтримайте Михайлика та Діанку, вони так хочуть ходити!

Підтримати Діану та Михайлика можно також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків про попередні етапи лікування можно подивитися тут

 

 

 

Свидетельство Миши

Свидетельство Дианы

Выписка Миши

Выписка Дианы

Счет

 

 

 


Ім’я: Шелестюк Діана і Михайло Валентинович, 21.11.2017 р.
Місто: Носівка, Чернігівська обл.
Діагноз: тетрапарез внаслідок первинного раннього органічного ураження нервової системи, ЗПМР

Потрiбно зiбрати 51 000 грн.

 

 

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ