ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Близнюки хочуть ходити! 2

52000 грн

Близнята Діана і Михайло – дуже ранні пташки, вони з’явилися на світ глибоко недоношеними і відразу ж після народження “полетіли” до реанімації. Діток виходжували упродовж 2 місяців, і, зрештою, виписали додому. Батьки видихнули із полегшенням, проте тоді вони ще не знали, що їх чекає далі… Минуло якихось 3 місяці, і братик із сестрою знову потрапили до лікарні. Висока температура. 3 тижні під наглядом лікарів, але жодного діагнозу. Далі був «ОХМАТДИТ», нове лікування і діагноз «первинний (вроджений) імунодефіцит і розлади м’язового тонусу». 2 місяці діток сумлінно лікували.

Пізніше, вже вдома, батьки побачили, що їх близнята відстають у розвитку: не можуть самостійно сидіти і повзати, не розуміють зверненої мови.
Після чергового обстеження Діані і Михайликові встановили новий діагноз: тетрапарез і затримка психо-мовленнєвого розвитку. Близнюкам потрібне постійне лікування, на яке в батьків коштів катастрофічно не вистачає. Нещодавно близнята повернулися з лікування, після якого у них чудові результати. Тому ми мусимо продовжити підтримувати цю сім’ю!Зараз ми розпочинаємо збирати кошти на новий курс реабілітації.

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти цим близнюкам. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Відгуки батьків та інформацію про попередні етапи лікування можно подивитися тут

Допомогали Діанці та Михайлику також на УББ

Свидетельство Миши

Свидетельство Дианы

Выписка Дианы

Выписка Миши

Счет

ПІБ: Шелестюк Діана і Михайло Володимирович, 21.11.2017 р.

Місто: Носівка, Чернігівська обл.

Діагноз: тетрапарез внаслідок первинного раннього органічного ураження нервової системи, ЗПМР

Потрiбно зiбрати 52000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ