ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Бій з невидимим ворогом. 2

40 000 грн

Довгий час лікарі не могли зрозуміти, чому ця дівчинка досі не ходить, не розмовляє, постійно плаче і не виявляє жодного інтересу до навколишнього світу. Її очі чомусь почали коситися, у неї почалося сильне слиновиділення, її тіло час від часу починало трясти…

Такі симптоми почали з’являтися в Мілани, відколи дівчинці виповнилось 2 роки. Раптом дівчинку почало трясти. «Лихоманка», – подумали батьки. Наступного дня у дівчинки почалася істерика. Якось після обіднього сну дівчинка стала на ніжки, і мама знову побачила цю страшну «лихоманку». Відтоді з кожним наступним днем стан Мілани погіршувався…Зрештою дівчинка потрапила в лікарню. Лікарі думали, що у неї онкологія, енцефаліт чи інсульт… На щастя, жоден із цих діагнозів не підтвердився. Мілану почали лікувати гормонами, які трохи покращили стан дівчинки. Її виписали додому, але згодом ситуація повторилася, і дівчинка знову потрапила до лікарні. Лікували її знову гормонами, значно збільшивши їх дозу. Гормони дали ускладнення на організм Мілани, тому лікарі припинили гормонотерапію.

Нещодавно Мілані все ж встановили діагноз: дегенеративне захворювання ЦНС, гіперкінетичний синдром. Тепер вона знає ім’я свого невидимого ворога. Дівчинку взялися негайно лікувати, завдяки Вашій підтримці Міланка пройшла курс лікування в центрі «Пріоритет». «Моя дівчинка стала спокійнішою, вона менше вередує і вже хоче ходити. Поки, звісно, вона не ходить сама, але тримаючись за руку, вона вже набагато впевненіше робить свої кроки. У неї нарешті з’явився інтерес до навколишнього світу! Для нас це вже маленька перемога!», – каже мама дівчинки.

Зараз ми розпочинаємо збір коштів на наступний етап лікування в центрі «Пріоритет». Мілана вже знає, хто її невидимий ворог. Допоможіть тепер його здолати!

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Мілані. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

ФИО: Бринза Мілана Євгенівна, 12.09.2015 р.

Город: Київ

Диагноз: дегенеративне захворювання ЦНС, гіперкінетичний синдром

Нужно собрать: 40 000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ