ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Батьки мріють вилікувати сина

38 000 грн

Хлопчика на фото звуть Мишко. Він бажана й очікувана дитина для своїх батьків, бо ж це їхня четверта спроба стати мамою і татом. Попередні три рази вони трагічно втрачали діточок. «Останнім ударом була втрата донечки на 23-му тижні. І я перестала у будь-що вірити. Коли ми дізналися, що ми знову можемо стати батьками, я пережила стрес, я дуже боялася, що знову станеться щось погане.

До вагітності, як і завжди, поставилися дуже серйозно, здавали всі аналізи, робили УЗД, не пропускали жодного походу до лікаря. Але доля, мабуть, знову вирішила нас покарати. Води відійшли на 29 тижні, і все не було б погано, якби не лікарі, які чомусь навіть і не думали про екстрений кесарів розтин», – зі сльозами на очах розповідає мама Мишка.Після народження у Мишка виявили гіпоксію мозку, після чого у його житті, яке тільки-но розпочалося, сталися півтора місяці у реанімації, майже місяць під апаратом штучного дихання та ще місяць у відділенні новонароджених. За цей час молоді батьки витратили всі свої заощадження та ще й набралися боргів, бо відчайдушно боролися за життя сина.

«Мишко дуже відставав у розвитку, нам все списували на передчасні пологи. У рік дитина могла тільки лежати. Він не міг ані повзати, сидіти, ані перевертатися. Тоді ж нам поставили діагноз ДЦП (спастичний тетрапарез). Для нас це був шок», – стурбовано продовжує розповідь мама. Спочатку батьки намагалися розвивати синочка вдома, після чого він хоча б навчився сидіти та був готовий далі боротися за своє життя. Далі був новий діагноз – розлад аутичного спектру та необхідність у новій реабілітації.

«Просимо всіх небайдужих людей про допомогу! Я мрію вилікувати свого та бачити його здоровим і щасливим, але коштів зовсім не лишилося, тому вся надія на ваші добрі серця!», – каже мама.

Підтримайте проект, аби батьки могли побачити свого синочка здоровим.

Зібрані кошти буде витрачено на проведення курсів реабілітації для хлопчика.

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки та інформацію про етапи лікування можно подивитись тут

ФИО: Заводаєв Михайло Дмитрович, 27.04.2016 р.
Город:Херсон
Диагноз: ДЦП

Нужно собрать: 38 000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ