ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Антон: встати на ноги заради сім’ї

29 000 грн

 

Сім’я Кривошликових – унікальна. Це люди, які хочуть бути щасливими попри все. Попри травму Антона, який працював монтажником вікон і впав із 6 поверху на спину, і тепер пересувається в інвалідному візку, попри діангоз дружини Каті, у якої «кришталева хвороба», але їх кохання настільки сильне, що у них з’явилася донечка. Попри всі заборони і прогнози лікарів.
Антон і Катя познайомилися в реабілітаційному центрі, де обоє проходили лікування, і вирішили іти по життю разом. І хоча батьки дівчини були проти цього, але сильне почуття було сильнішим ніж заборони і нерозуміння. У подружжя народилася Даринка – абсолютно здорова дівчинка, яка зараз щодня радує батьків.
Антон і Катя разом навчаються в університеті, Антон працює на кафедрі в своєму університеті, вони стараються жити і думати позитивно, не відставати від ритму життя. Проте для цього Антонові потрібно проходити реабілітації. Лікарі кажуть, що в чоловіка дуже хороша динаміка і є великі шанси, що він встане на ноги. А поки кістки Антона ще не до кінця зрослися, є час, аби провести фізіотерапію і допомогти йому. Тому ми розпочинаємо збір коштів для Антона на курс реабілітації.
Підтримайте Антона і його чудову сім’ю! Вони всі заслуговують на щастя!

Допомогали Антону  також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Выдгуки Антона про результати лікування можно прочитати тут

Паспорт

Выписка

Выписка

Счет

ПІБ:Крівошликов Антон Васильович
Місто:  м.Київ 
Діагноз: Закрита хребетно-спинномозгова травма.Компресійно-уламковий перелом тіл L1,L2 хребців, перелом дуг та поперечних відростків  L1,L2 хребців. Забій, стиснення спинного мозку Frankel “B”. Нижній в`ялий глибокий параперез, до плегії в дистальних відділах, чутливі порушення, порушення функції тазових органів по центральному типу (не тримання сечі, затримка калу) в стоборовій субкомпеннсації.

Потрiбно зiбрати 29 000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ