ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Анечка мріє про перший крок

14 000 грн

Про те, що з Анечкою щось не так, мама дізналася, коли їй виповнилось 3 місяці: у дівчинки з’явилася косоокість, дитина стала в’ялою і пасивною. Тоді невролог заспокоїла: мовляв, усі діти різні, треба пройти декілька курсів масажу, і все зміниться. Проте змін не було. Згідно із висновками лікарів, дівчинка була здоровою.

Час ішов, але Ані не ставало краще. Тоді мама почала обстежувати донечку в різних клініках, проходили лікування і реабілітації, після яких Аня навчилася самостійно сідати. Пізніше в Одеській дитячій лікарні дівчинці зробили МРТ і встановили діагноз: дисгенезія мозолистого тіла. Неврологія відмовилася лікувати дівчинку, бо в Ані не було паралічів, і направили її в психіатрію із діагнозом F70 («розумова відсталість»).Зараз Ані майже 3 роки, і вона вже вміє самостійно сідати, вставати на четвереньки і стояти біля опори, але самостійно пересуватися вона досі не може. Дівчинка зовсім не розмовляє, погано розуміє звернену мову, нещодавно вона навчилася робити «ладушки». Мама виховує дівчинку самостійно, тому оплачувати наступні курси лікування їй не під силу.

Тому ми розпочинаємо збір коштів для Ані в центрі «Пріоритет», адже віримо, що у неї все буде гаразд! Підтримайте нас!

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Підтримати Ганнусю можна також на платформі УББ

Свидетельство

Счет

Выписка

Выписка

ФИО:Недялкова Ганна Михайлівна, 22.03.2016 р.(
Город:м.Боярка, Київська обл.
Диагноз:затримка психо-моторного та стато-моторного розвитку, груба затримка мовлення, м’язова дистонія, затримка темпів стато-кінетичного, психічного та мовного розвитку на фоні м’язової гіпотонії внаслідок враження ЦНС, F70

Нужно собрать: 14000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ