ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Анечка буде боротися!

23000 грн

На першому огляді майбутня мама дізнається, що у неї буде двійня. Через загрозу викидню вагітність проходить під постійним наглядом лікарів, на 28-му тижні жінку виписують додому. Проте вже під час наступного огляду жінці повідомляють жахливе: одна з дівчаток померла… Вже наступного ранку шляхом ексртенного кесаревого на світ з’являється Анечка. І лікарі знову повідомляють жахливе: у дівчинки вроджена гідроцефалія.

Стан Ані після народження був дуже важким через дихальні розлади, у неї була вражена ЦНС, синдром рухових порушень, лейкомація і гідроцельний синдром. Дівчинку перевели у відділення недоношених і патології новонароджених. Так почалося нелегке життя цієї крихітки. Так почалася боротьба за здорове дитинство і щасливе життя.Відколи Ані виповнилось 3 місяці, дівчинка проходить огляди в Інституті Ромоданова, відвідує систематичні курси реабілітації та розвивальні заняття. Завдяки наполегливій праці, в 2,5 роки Аня почала вимовляти свої перші слова, вона почала більше розуміти та ходити із підтримкою.

За майже 4 роки боротьби фінансовий стан сім’ї Барчуків виснажився, а продовжувати лікування донечки треба і далі. Тому ми розпочинаємо збір коштів на курс лікування в центрі «Пріоритет» для Ані. Підтримайте її, будь ласка!

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Підтримати Анюту можна також на платформі УББ

Відгуки батьків та інформацію про етапи лікування можно подивитися тут

Свидетельство

Заключение

Счет

ФИО:Барчук Анна Олексіївна, 05.11.2015 р.
Город:с. Поділля, Київська обл.
Диагноз: ДЦП, спастична диплегія, компенсована гідроцефалія, затримка статокінетичного і психомовленнєвого розвитку на резидуальному фоні

Нужно собрать: 23000грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ