ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Анечка буде боротися! 2

26 000 грн

Маленька Анечка мала народитися разом із сестричкою, але ще до пологів майбутню маму приголомшили жахливою новиною: одна із донечок померла в утробі… Ранок, екстрений кесарів розтин. Так на світ з’явилася Аня. Проте і тоді мама не почула щасливе «Вітаємо», натомість прозвучала погана новина: у дівчинки вроджена гідроцефалія.

До всього стан дівчинки ускладнювався дихальними розладами, синдромом рухових порушень і лейкомацією. Страшні діагнози, які чомусь обрали саме Аню… Після народження крихітку відразу ж направили у відділення недоношених і патології новонароджених і почали лікування. Згодом у дівчинки діагностували ДЦП і затримку статокінетичного та психомовленнєвого розвитку. Починаючи із 3-місячного віку, Анюта систематично відвідує реабілітаційні центри.Після останнього такого курсу в Ані нормалізувався сон, дівчинка стала більш активною, навчилася розрізняти форми та кольори, у неї збільшився словниковий запас. Лікарі відзначають динаміку в розвитку Ані і радять продовжувати реабілітації. Тому ми знову відкриваємо збір коштів, аби відправити Анечку на лікування.

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про попередні етапи лікування можно подивитися тут

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Ані. Переглянути попередній проект Ви можете за посиланням.

Допомогали Анюточці  також на УББ

Свидетельство

Выписка

Счет

ПІБ: Барчук Анна Олексіївна, 05.11.2015 р.

Місто: с. Поділля, Київська обл.

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія, компенсована гідроцефалія, затримка статокінетичного і психомовленнєвого розвитку на резидуальному фоні

Потрiбно зiбрати 26000 грн.

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ