ПИШИТЕ НАМ fondkian@gmail.com
ЗВОНИТЕ НАМ +380672461722
ПОМОГИТЕ СЕЙЧАС

Аліса в країні здоров’я

24 000 грн

Аліса народилася в поставлений термін, проте пологи були важкими і тривалими. У крихітки було кисневе голодування, через що згодом виникла гіпоксія. Уже через добу дівчинка опинилася в реанімації. В Аліси також виявили ентероколіт (погане засвоєння їжі), але згодом її стан покращувався, батьки молилися і раділи, що все стає на свої місця.

Проте з часом ставало зрозуміло, що не все так добре… Після проведеної операції з видалення пахової грижі дівчинку турбували проблеми з животиком, вона пізно почала сидіти, перший самостійний крок зробила в рік і місяць, проте постійно падала.

Після численних обстежень у лікарів виявилося, що Аліса – «метаболічна» дитина, тобто для неї потрібна постійна підтримувальна терапія, а боротьба за здоров’я кишківника забирає на себе розвиток головного мозку. Через це Аліса має проблеми із затримкою розвитку. Також у мозку дівчинки виявили кісту, за якою потрібно спостерігати. Дівчинка поки не розмовляє, її розвиток нижчий за той, який мав би бути в її віці.

Але лікарі роблять гарні прогнози: дівчинку можна лікувати, це їй допоможе! До цього батьки справлялися з лікуванням доньки власними силами, проте зараз їх фінансовий стан виснажився і не дозволяє продовжувати лікувати Алісу. Підтримайте цю маленьку красуню, разом ми зможемо відправити її в країну здоров’я!

Підтримували Алісу  також на УББ

Всю інформацію про збори і звітну документацію Ви можете подивитися тут

Відгуки батьків та інформацію про попередні етапи лікування можно подивитися тут

 

 

Свидетельство

Выписка

Выписка 2

Счет

Ім’я: Сичевська Аліса Олександрівна, 11.04.2018 р.
Місто: Київ
Діагноз: мітохондриальна дисфункція, 3-метилглутаконова ацидурія, інші порушення амінокіслот

Потрiбно зiбрати 24 000 грн.

 

ИМ ТАКЖЕ НУЖНА ВАША ПОМОЩЬ